Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

En Kral Sözler 2019

En Kral Sözler 2019

Ücretsiz olarak kopy yapıştır yapabilirsiniz, En kral kapak sözler, kaliteli sözler, sevgiliye sözler, en iyi sohbet.

Ücretsiz Sohbet sitesi olarak sizlerle birlikteyiz, haydi gelin, ücretsiz olarak sohbet edelim vede chat sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikte olalım, En iyi sözcükler bugün sizler için yazıldı hiç bir yerde göremediğiniz sözcükler burada!

En iyi Sözler


Erkek Adam Ağladıysa yalandan yere ağlamaz ya çok önemli birini kaybetmiştir yada kendisi kaybolmuştur.

Milletin yere göğe sığdıramadığı cenneti nasıl olurda bir gülüşüne sığdırdın 🙂

Kime ne yapmışsam hak etmiştir, bak Kendime Kahve de yaptım 🙂

Şimdi beni Soranlara diyormusun Köpekler gibi sevdi ama bir köpek kadar sevmedim istesem uruma dünyaları yakardı ama ben onun dünyasını yaktım diye..

Affet beni kalbim Katilini çok Sevdim..

Senden gidemiyorum sanada gelemiyorum, ne çok sevmişim be,

Ya ben geçmişi Bıraksamda Geçmiş beni bırakırmı sanıyosun lan ben her gece, aynı rüyayı görüyorum o geceyi bitmedi dinmiyor acım dinmiyor..

Ne demiş Müslüm Gürses En büyük Hatayı Ben sende yapmişim Demekki Yıllarca Boşa Yanmışım Ve ekliyor Boşuna Sevmişim Değmezmiş Sana..

Biz hep yaralı kuşları sevdik sevdikçe iyleştiler iyleştikçe uçup gittiler,bülbül göle götürür karga çöpe götürür derler ya, onlar hep hak ettikleri yerdeler.

En kötüsüde ne biliyormusun ? rüyalarının gerçek olmasını isterken, yaşadıklarının bir rüya olsun dersin, ama o yalnız kaldığın yolda devam edersin.

En Kral Sözler 2019

En Kral Sözler 2019Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir