Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Gökhan Özen Dayanamam Şarkı Sözleri

Gökhan Özen Dayanamam Şarkı Sözleri

– Kaliteli sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz, haydi gelin, güzel bir sohbet edelim sizlerle,

https://www.tanem.net Sohbet sitesine sizlerde hoş geldiniz haydi gelin güzel bir chat yapalım sizlerle, bugün eskiye inmek istedim, sene 2006 yıllarında Gökhan Özen bu parçayı çıkartmıştı vede hala tutulmakta sene oldu 2020 Şimdiki şarkılara bakıyorumda eskileri hiç tutmuyor, ben eski şarkılar yazmaya devam ediceğim, Yorumlarda bile, Dayanamam dediğimiz her şeye dayandık yıl 2019 oldu diyenler hala dinliyenler mevcut, umarım beğenip sizlerde yorum atabilirsiniz o güzel şarkıyla sizleri baş başa bırakalım.

Gökhan Özen Dayanamam


Yorgunum özlemekten hayalini Ağlarım gözlerimde yaşlar seli, yorgunum özlemekten hayalinii ağlarım gözlerimde yaşlar seli bir seni unutmadım, yıllardır bir de ben ağlarken gittiğini bir seni unutmadım yıllardır, birde ben ağlarken gittiğini, Dayanamam inan dayanamam buna, unutamam bir an, dokunamam sana, harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda,

Yalnızım taşıyamam sensizliği ağlatır gecelerin sessizliğini bir seni unutmadım yıllardır, birde ben ağlarken gittiğini! bir seni unutmadım,, Yıllardır, birde ben ağlarken gittiğini!!! Dayanamam inan dayanamam buna Unutamam bir an dokunamam Sana.. Harcanırım Uğruna, Aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda,, dayanamam inan, dayanamam buna,, unutamam bir an,, dokunamam sana harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda..

Gökhan Özen Dayanamam Şarkı Sözleri

Gökhan Özen Dayanamam Şarkı SözleriBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir