Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Chat Ortamı

Chat Ortamı

Kaliteli sohbet sitesi sizler için açıldı bedava sohbet etmek istermisiniz? bizler buradayız, mobil sohbet ile giriş yap.

https://www.tanem.net/sohbet seviyeli sohbet sitesi sizler için açıldı, sizlerde burada en iyi şekilde arkadaşlık kurabilirsiniz, bizler en sizlerle birlikte burada sohbet ediyor olacağız amacımız tamamen bu yönde, vede sizleri kaliteli sohbet odaları sitesinde bekliyoruz 🙂 haydi gel, Hata yapan insanlar oldu mu çevrenizde? Aslında kırgınım bugün hayata insanlara çevreme ama yinede affedip unutuyorum. Hayatta mutlu olmak için gerçekten iyi insan olmak ve size yapılanları gerçekten unutmak gerekir . Bize yapılan kötülükleri gibi görünmemeliyiz . Gerçekten kalpten , gönülden affetmesini bilerek büyüklüğümüzü göstermeliyiz . Kin tutmak , içindeki nefreti büyütmek kişinin kendisinden başka kimseye zararı olmaz .Bunları bildiğim içinde ne kin tutabiliyorum nede nefretimi büyütebiliyorum aslında bunları öğreten kisi çokta uzakta olan biri değil sizlerinde ulaşa bileceğiniz bir yerde… Chat odasında bulunduğum ilk zamanlar kırılgan  alınmam gereken yerlerde alınır küsmem gereken yerlerde küser dim ve bunu devam ettirirdim de kolay kolay konuşmaz barışamazdım Sohbet odasında tanıştığım ve ailemden bile yakın olan bir arkadaşım bana kızdı sinirlendi haklıydı aslında.

Sohbet Ortamı

Bilim insanlarının yaptığı deneylerde bile insan organizması incelendiğinde kolay affetmeyen , kırgın olan , küs olan insanların daha sağlıksız olduğunu ortaya koymuştur . Affeden , hayatta kendisine yapılanları umursamadan hayatın ve anın kıymetini bilen insanlar incelendiğinde ise onların da daha sağlıklı olduğu yapılan araştırmalar neticesinde ortaya çıkmıştır . İyi insan olmak zordur. Her insan iyi olmaz . İyi olmak yürek ister , insanlık ister , vicdan ister, temiz kalp ister . Bazen beklemediğimiz, iyi bildiğimiz insanların ihanetine uğrayabiliriz ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir ve hayata küsebiliriz. Bu hayata küsme işini yıllara yayarsak sağlık sorunlarımız oluşmaya başlar . Çünkü yapılan kötülükleri kafaya takmak kişiyi daha fazla hasta eder ve kişide birtakım psikolojik problemler ortaya çıkabilir . Oysa yapılan kötülükleri , kurnazlıkları , haksızlık karşısında susuşlarını sadece izlemeli ve bunlara gülüp geçmeliyiz.Ben öğrene bildiysem bunları yapmayı sizlerinde öğreneceğinize inaniyorum .Bunları yapabildiğimizde karşımızdaki insanları mahcup etmeyi başarabiliriz ve onların utanç duyması da en büyük intikamdır.

Dost Sohbet

Yapılanlara karşı içimizde nefret tohumunu büyütüp hasta olmamalıyız . Affetmeli ve unutmalıyız yapılan kötülükleri . Ama bundan sonraki hayatımızda ise bize büyük darbe vurmuş insanlar ile aramıza mesafe koymalı , sadece insani ilişkiler çerçevesinde ilişkimizi sürdürmeliyiz. İşte böyle yaparsak hem yapılanları daha kolay unutmuş oluruz hem de hayatımıza yapılan kötülüklere takılmadan devam eder ve mutlu bir yaşam sürebiliriz.Ve bana bunları öğreten eskilere dayalı arkadaşlığımız olan sana (o kendini biliyor) teşekkür ediyorum.Sizlerde takıldığınız noktalardan kurtulmak istiyorsanız buyurun gelin sizlere çözüm bulalım ortak olalım bunu sizler hak ediyorsunuz…Ve siz bana inanmayanlarada söyleyecek sözlerim var gelin kendi gözünüzle Sohbet Ortamı görün sonra elinizi vicdanınıza koyun karar verin eminim en doğru kararı vereceksinizdir:)

Chat Ortamı

Chat OrtamıBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir