Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Sohbete nasıl ve nereden başlanmalı?

Sitemizi ilk kez ziyaret edecek olan kullanıcılarımız için, kısa bir bilgilendirme yazısıyla yönlendirme yaparak, daha rahat bir ortamda sohbet edebilmelerine katkıda bulunalım istedik. Her ne kadar kullanımı basit ama işlevsel özellikleri olan bir web sitesi oluşturmuş olsak da, yine de yeni arkadaşlarımızın zorluk çekmeden daha rahat kullanımlarını sağlamak için birkaç detaya değinmek istedik.

Aynı zamanda sitemizde dikkat edilmesi gereken bir takım hususları göz önüne alarak, daha rahat bir kullanım sağlamanız mümkün olacaktır.

Sohbete Nereden ve Nasıl Başlanmalı?

Her şeyden önce biz ne kadar güvenlik önlemi alırsak alalım, çevrimiçi güvenliğinizi sağlamak için sizin de dikkat etmeniz gerekenler olduğunu bilmenizi isteriz. Zira sitemizde düzeni sağlamak adına attığımız adımlar sayesinde, genellikle iyi niyetli insanlardan oluşan bir profil oluştursak da, zaman zaman art niyetli insanların olabilecek olmasını da akıllardan çıkarmamak gerekir. Bu sebeple kişisel önemli hiçbir bilgiyi, başkalarıyla paylaşmayın. Hatta emin olmadığınız insanlara, telefon numaranızı dahi vermekten çekinin.

Sitemize giriş yapmak ve Chat yapmak, oldukça basit ve ücretsizdir. Web sayfamızda yeni olduğunuz için, doğal olarak kullanıcı adınız kayıtsız olacaktır. Bu nedenle giriş kısmına belirlediğiniz rastgele bir kullanıcı adı yazarak, sisteme giriş yapabilirsiniz. Şayet o kullanıcı adı daha önce başkası tarafından kayıt edilmiş ise, sistem sizi şifre girmeniz konusunda uyaracaktır. Size ait olmadığı için ve şifresini bilmediğinizden dolayı giremeyeceğiniz için, sistem kullanıcı adınızı otomatik olarak değiştirecektir.

İster değişen isimle, isterseniz /nick yeninickiniz komutunu site üzerinde kullanarak isminizi değişebilirsiniz. Komutun kullanımına bir örnek verecek olursak, Zeynep3434 kullanıcı adını seçmek istiyorsanız, /nick Zeynep3434 yazıp site üzerinde enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylelikle kullanıcı adınız, hemen değişecektir.

Kanal kısmının alt bölümünde klasik haberleşme uygulamalarında olduğu gibi, yazı yazma çubuğu bulunmaktadır. Buraya yazmak istediklerinizi yazıp, yine enter tuşuna basıp kanal geneline göndermeniz mümkündür. Aynı şeyi, özel sohbetler için de uygulayarak özel görüşmeler yapabilirsiniz. Kanal geneline bir merhaba göndererek başlayacağınız sohbet, tanem.net üzerinden yeni arkadaşlar edinmenizin bir başlangıcı olacaktır.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir