Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Sohbet sitesinden sevgili bulunur mu?

Aslında hepimiz internetin birer parçası olmamıza rağmen, sıklıkla sorduğumuz ya da aklımızdan geçirdiğimiz sorulardan birisidir sohbet sitesinden sevgili bulunur mu? Sorusunun cevabı.

Bu sorunun cevabı herkese göre farklılık gösterecek bir durum olsa da, insanların bu alanlardan beklentileri ve niyetleri de oldukça önemlidir. Soruyu cevaplayabilmek için, öncelikle bunlara bakmak gerekir. Zira her seyden önce amaç çok önemlidir. Aslında bu soru, günlük sosyal hayatta soracağımız benzeri bir sorunun cevabıyla aynı olacak bir sorudur. Kişiler kendilerini internet ortamında farklı tanıtabildikleri gibi, günlük reel hayatımızda da farklı tanıtabilmektedir. Tamamen insanların kişiliğine bağlı olan bu sorunun cevabını, bu kapsamda değerlendirmekte fayda vardır.

Her ortamda aynı insanlar olabilir

Nihayetinde bu ortamın bir parçası da, bu soruyu soran insanlardır. Yani bu soruyu soran siz bile bu ortamın bir parçasıyken sohbet siteleri üzerindeki tüm insanlara aynı korkuyla yaklaşmak, hepsini kötü veya art niyetli diye sınıflandırmak son derece yanlış bir tutumdur. Ki böyle bir genelleme yaparken sizlerde aynı ortamda bulunduğunuz için o kötü sınıfına kendimizi de koymuş olmamız gerekmez mi?

Gerçekte günlük yaşamında karakter anlamında çok düzgün insanlarda, art niyetli olan insanlarda bu ortamları kullanabilmektedir. İki tip insan da bu ortamda oldukları gibi, gerçek hayatta da niyet aynıdır. Gerçek hayatında niyeti kötü olan insanlar nasıl ki bunu amaçlarına ulaşana kadar gizleyebiliyorsa, bu ortamlarda da aynı şekilde gizlemektedir.

Örneğin bir hırsızın bir bakkala girerek alışveriş yapması veya hırsızlık amacıyla keşif yapması nedeniyle, o bakkala sadece gerçekten alışveriş yapmak için giren insanların tamamını aynı nitelendirmek, kesinlikle doğru olmayacaktır. Ya da hırsız girdi diye o bakkalı, kimse kötü ya da güvensiz görmeyecektir. Bu durumu internetteki Chat platformları olarak da düşünürsek, çok rahat bir şekilde aynı şeyleri söyleyebiliriz.

Kısaca söyleyecek olursak, internet üzerinden ya da sohbet siteleri üzerinden arkadaş bulmak, sevgili olmak ve hatta evlenmek mümkündür. Aradaki tek fark reel hayatta yine tanımadığınız bir kişiyle tanışarak detaylarına bakıp güvenilir olduğuna kanaat getirmek, sanal ortamda ise bir adım geriden önceden görmeden tanışmaktır. Sonucunda buradan tanışılan insanlarla kimse hemen nikah masasına oturmayıp, önce detaylıca tanışıp adım atmaktadır.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir