Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

– Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır en yeni sohbet odaları sitesi sizlerle birlikte,

Bedava Sohbet Odaları sitesinde sizlerle birlikte kaliteli sohbet etmekteyiz amacımız bu yönde, vede chat sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz, bugün yine bir şarkı sözleri güzel bir şarkı ama, beğeniyorum vede dinlerken mest olduğum bir parça ile sizleri baş başa bırakmak istedim,

Sıla Muhbir


Kalp Kırıyor her günün akşamı ve bana kalıyor boynunu bükmesi vardığım yerde kalbim durdu durmaz dar vakit, Sanki serde bir şey soldu ahtımdan hafif Sorma ben inim inim inliyorum, sen sustukça geberiyorum geberiyorum! Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum Sen sustukça geberiyorum geberiyorum Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum konuşanlara özeniyorum.

Dilime Dolanmış bahaneler bahane değil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler, oyuna getirdin aşk sanada aşk olsun, muhbirmiş kelimeler, Hüngür Hüngür Ağladım Senin alıcağın olsun Utandı Meyhaneler Oyuna getirdin Aşk Sanada Aşk olsun muhbirmiş kelimeler Sorma ben inim inim inliyorum, sen sustukça geberiyorum geberiyorum, Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum..

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Sıla Muhbir Şarkı SözleriBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir