Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Onur koç Bir resmin bile yok Sözleri

Onur koç Bir Resmin Bile Yok Sözleri

– güzsel bir şarkıyla bugün sizleri karşılamak istedim, en güzel bir şarkı, dinleyince mest olacaksınız.

https://www.tanem.net in farkıyla, sizlere güzel bir şarkı söylemek istedim, vede sözlerini yazdım, müthiş bir ses müthiş bir yorum.

Onur koç Bir Resmin Bile Yok Sözleri


Kim Sevecek söyle benim gibi delice kim ağlarki böyle, sonsuz bir bilinmeze gözlerimden umut seninle beraber gitti kalbime sorma isyan etti, kim sevicek söyle benim gibi delice kim ağlarki böyle sonsuz bir bilinmeze gözlerimden umut seninle beraber gitti kalbime sorma isyan etti, artık yansın bu dünya umrumda değil kadere karşı koyma elimde değil, senden bana hatıra bir resmin bile yok hasret sancından başka, artık yansın bu dünya, umrumda değil, kadere karşı koymak elimde değil senden bana hatıra bir resmin bile yok, hasret sancından başka,
Sen gidemessin,
Kac gece sucsuz yere,
Sessizce sohbet etmek ne demek bilemessin.

Onur koç Bir resmin bile yok Sözleri

Onur koç Bir resmin bile yok SözleriBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir