Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Laf Kapak Sözler

Laf Kapak Sözler

– Kaliteli bir sohbet sitesinde sizlerle birlikteyiz, bugün laf kapak sözler etkiliyici sözler damar sözler ile baş başayız.

https://www.tanem.net/Sohbet – Chat sitesinde sizlerle birlikteyiz baştaki linke tıklıyarak direk giriş yapabilirsiniz, Seviyeli sohbet et, en iyi şekilde chat Odaları bugün sizlere Laf kapak sözler,en iyi sözler,aşk sözleri,ihanet sözleri,bilgi, mesajları vermek istedim hadi buyurun beraber yazalım 🙂

En iyi Sözler 2019


Beni Bıraktıkdan Sonra Kaybettiklerini görsünde ağlasın demişsin sen senden sonra kazandıklarımı görsen kafayı yersin :))

Boşversene be Kardeş Firauna Saltanatan Veren ALLAH sana Güzellik vermiş Mevki vermiş Çok Görme Şükrret Elbet Geçecek Sevdiklerin var Arkasına Bakmadan bir bir gidicek, birde ömür vermiş istemesende biticek.

Babasına Yürütmeye öğretmeyi kadına sen düşmemeyi öğrettiysen konu kapanmıştır.

Erkekliğin Kitabını kim yazdıysa ya Güncellesin yada bıraksın hakkını veren yazsın, ortaklık Erkek doldu Ata Sporumuz Atçılıktı Malesef Köçeklik oldu, Adamlıkmı ondan bahsetmiyorum bile.

Ölsem Üzülürmüsün ya? Cevap ver.. ( Senin Canın Ben Korumam Altında.)

Unutmak için kaçtım..

Ben bilemedim be Usta Sen söyle ben Nerede Durayım..

Sen neden gülüyorsun öyle Cevap : Kıskanman Hoşuma gidiyor..

Sonra Çekildim bir kenara seyrettim olup biteni,, Baktım kim de bende kadarım kim bende ne kadar kalmış diye..

Aglaamı beklediğiniz kendilerine hayal cekmezsem adam degilim.

Sanki iki Dünya Arasında Sıkışıp Kaldım Yaşamak ve Ölüm Aasıda ALLAH’ım Ya al yanına Acım dinsin yada ‘O’ nu ver bana Rabbim.

Melekler kadar Temiz yada Şeytan kadar günahkar olsam bile beni Yargılamak Sadece ALLAH’A Mahsuzdur Ayıktınmı.

Laf Kapak Sözler

Laf Kapak SözlerBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir