Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Fundyy Kopardılar Seni Benden Sözleri

Fundyy Kopardılar Seni Benden Sözleri

– Çok çok Güzel bir şarkı ile sizleri bugün karşılamak istedim, Bedava Sohbet odaları Fundyy

Aslında bugün öyle bir canım sıkkınki şarkı sözlerini yazmak istedim sizlerde yazı paylaşmak isterseniz, bizlerden şifre alarak burada yazı paylaşa bilirsiniz duygularınızı düşüncelerinizi etmek istediğiniz itirafları kendine bile edemiyor insan, Seviyeli Sohbet Odaları sitesi sizler için Açılmıştır çok güzel bir şarkı ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

Fundyy Kopardılar Seni Benden


Kalmak zordur gitmek haince olan, sen bilmezsin acı sevda, masalardan topladım gönlümü bu sabah, mezesi acı şarabı sevda, Yok, yine yok Suretin nerede, gülüşün bana küsmü sence elimde resmin donuk bakıyor göz bebeklerini bile özlerim, dayanıyorum..
Yansın dünya zaten ben yandım sana yarim git desem de sen gitme, seni özlerim yağsın yağmur sel olsun gözlerim yaş dolsun bak sözlerim seni yaziyor güller solsun Kopardılar bak senden alacağım olsun, bu ecelden yine kalbim bir aşka yanıyor gittin benden sensizim, kopardılar bak seni benden alıcağım olsun bu ecelden yine kalbim bir aşkı gömüyor gittin benden,

Fundyy Kopardılar Seni Benden Sözleri

Fundyy Kopardılar Seni Benden SözleriBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir