Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

En iyi Sohbet Odaları

En iyi Sohbet Odaları

– Chat sohbet sitesi sizlerleyiz, Mobil Sohbet sayesinde seviyeli sohbet etmekteyiz, Kaliteli sohbet odaları.

Korktuğum için kaydıraklardan kayamadım çocukluğumda..Yıllarca sokak hayvanlarının başını okşayamadım, ısırıp etimden parça koparır diye… Herkes lunaparkta gondola binerdi..Ben hiç binmedim tam tur atarken midem bulanır kusarım diye..Hiç uçan balonum olmadı benim korktum uçar diye..En çok içimi acıtan mı yabancı bir insanla sohbet etmeyi bırak konuşamadım annemler tembih etmişti diye… Sonra büyüdüm.Hiç aşık olduğumu önce ben itiraf etmedim güzel bir adama korktum kaçar diye..Hiç geç kalmadım işe korktum patron işten atar diye… Hiç ağız tadıyla güvenemedim insanlara korktum acı çekerim umudumu kaybederim diye… Evet tüm korkularımı yendim nasıl mı? Sohbet odasında bulunarak orada insanlarla Muhabbet ederek onlara güvenerek hatta aşık olduğum adama itiraf ederek kısacası sohbet odası korkularımı yenmemde yardımcı oldu.

Sohbet Odaları

Sizler  yardımcı olacağını düşündüğümden anlatıyorum sizlere.Şimdi tek korkum kaldı geriye..Hata yapmaktan ödüm patlıyor.. Chat odasında o kadar kalbi güzel insan var ki emek veren herkese ayrı ayrı değer veren koruyan kollayan hata yaptığımda beni affetmezler diye korkuyorum.Hata yapmak bana yakışmaz diye hata bende güzel durmuyor diye… Sohbet odasında bulunan bir ablam bunun farkına varınca”Hata yapmadan yaşamak,denememek demek bilmemek demek “Dedi.Hata yapmadan insan olmaya çalıştım ben ama olamadım. Ben hata yapmak zorunda kalmadan güzelde duramadım..Öyle güzel olmak kolaymış.Onca hataya ve affedilmemeye rağmen biz olduğumuz için bugün ki insanız. Hatasız güzellik yok kimse için. Biz hatalarına rağmen güzel olan güzel kalan insanları severiz.Pişmanlığınız hatanızsa değil kusursuzluğunuzda başlamalı:)Kusursuz ama sıkıcı bir hayata hatalı ama çok mu çok tatlı bu hayatımızı tercih ederiz.Bize rağmen onlara rağmen inanın çok iyiyiz. Kusursuz bir hayatı kime söyleyelim anlatalım.Dinlerken sıkılan ifadeleri bir düşünün:) Sizleri hatalarıyla kabul eden ve bizleri hatalarıyla kabul eden tek Tanem.net adresi.Tek tıkla yanımızdasınız.Sosyal medyada olduğu gibi üyelik şartı kim olduğunuzu yargılamadan sizleri kabul ediyoruz.Ücret talebi edilmeden sohbetin keyfine varmanın tam vakti değil mi? Hadi artık bu kadar anlatmadan sonra beş çayımızı içmeye gelirsiniz…Çayınızı almayı unutmadan cünkü ikramı kendiniz almalısını biz gönülden ikram ediyoruz.

En iyi Sohbet Odaları

En iyi Sohbet OdalarıBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir