Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Chat’ten Kızlarla Tanış

Günümüzde chat yaparak kızlarla tanış adı altında birçok erkek Google gibi büyük bir arama motorunu kullanmaktadır. Her ne kadar arama motorlarından istedikleri sonucu alıyor olsalar da çoğu zaman istedikleri insanla tanışma fırsatı bulamayan onlarca hatta yüzlerce erkek bulunuyor. Peki, chatten nasıl kız arkadaş bulunur?

Sohbet Başlangıcı Çok Önemli!

Chat sitesine girdiğiniz zaman sağ kısımda veya sol kızımda ya da üst kısımda artık site sahibi nasıl ayarlamış ise o alandan chat sitesine giren insanların isim listeleri yayınlanır. Buradan istediğiniz herhangi bir ismin üzerine gelerek tıklamanız durumunda artık o kişiye mesaj gönderebilirsiniz demektir. Bir bayanla tanışma gibi niyetiniz varsa eğer o kişiye direkt olarak saçma sapana mesaj yazmak yerine daha ılımlı bir şekilde ‘’ merhaba ‘’ demeniz çok önemlidir. Resmi veya şakacı bir kişiliğe sahipseniz mutlaka kişiliğinize göre hareket edin. Şakayı sevmeyen bir insansanız karşıdaki kişiyi etkilemek için saçma şakalar veya espriler yapmamalısınız. Kişiliğinizi farklı bir şekilde yansıtırsanız arkadaşlığınız çok fazla ilerlemeyecektir. Ayrıca chat sitesindeki özellikle bayanlar çk geç cevap verebilirler. Bu durumda biraz sabırlı olmanızda fayda olacaktır. Malumunuz ki tüm chat sitesine giren erkekler hep aynı kişilere ‘’ merhaba ‘’ diyebilmektedir. Biraz da işiniz şansa kalmış diyebiliriz.

Samimi ve Dürüst Olmalısınız!

Chat sitesinden kızlarla tanış diyerek girdiğiniz bu süreçte samimi olmak çok önemlidir. Karşınızdaki insanla her ne kadar internet üzerinden yazışıyor olsanız da, kişiyi hiç görmemiş olsanız da unutmamalısınız ki bu kişi bir insandır ve yazdıklarınıza odaklanarak sizinle sohbet etmeye çalışır. Ne kadar samimi, ne kadar dürüst olursanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Eğer kişiye yalan söylerseniz, gerçek olmayan şeyler üzerinden kendinizi daha üstün bir kişilik olarak tanıtırsanız er ya da geç yalanınız ortaya çıkacaktır.

Sohbetin ilerleyen dakikalarında birbirinizi daha çok merak edeceğiniz için kısmi olarak görüşme faslına geçeceksinizdir. Haliyle kendinizi ne çok yakışıklı tanıtın, ne de çok üstün tanıtı neyseniz o olmaya özen göstermelisiniz.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir