Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Androirc Sohbet Ayarları

Androirc Sohbet Ayarları

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde chat yap, seviyeli sohbet sitesi.

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açıldı en iyi şekilde sohbet et, hayatının rengine bak, bugün sizlere Mobil sohbet ile alakalı bir yazı paylaşmak istedim. Androirc Sohbet Ayarları haydi gelin beraber yapalım öncelikle sizlere tanıtayım yalnızca Andoid akıllı cihazlarda kullanılan bir uygulamadır vede sohbet chat sitesinde bir çok kişinin beğendiği kullandığı bir uygulama, yalnız bunun ayalarını yapmaz iseniz, sizlere çekilmez bir hal olarak alır, internetiniz gitmediği süreç içersinde düşme vs yaşanmadan sohbet edebilirsiniz, şimdi gelin o ayarları beraber yapalım.

ilk başta uygulama sahibi değilseniz, play store’den, Androirc yazarak indirin, indirdikden sonra dosyayı açın, vede açıldığı zaman sağ üst kısımda 3 tane nokta buluncak 3 tane, ona basın, vede Ayarlar bölümüne gelin. Sunucular Bölümüne tıklayın Sonra yabancı bir sitenin üstüne tıklayın düzenle kısmına gelin sonrasına Sıra ile devam ediyoruz.

Isım :
Sunucunun Adı yani sizlerin hatırlıyacağı başlık gibi düşünün.

Adres
irc Adresi örnek olarak, irc.tanem.net Yazabilirsiniz.

Port :
Sunucunun Açık portu var ise, Muaf oraya giriş yapabilirsiniz örnek olarak 6667 kalabilir.

Şifre :
Rumuzunuz Kayıtlı ise, Rumuzunuzun Şifresini girmeniz gerekmekte, otomatik olarak giricektir.

Takma isim :
Sunucu üzerinde Nick/Rumuz kullandığınız Nicki yazmanız yeterli olacaktır,

İdent :
Sunucuda bulunan örnek veriyorum. selcuk4125 (TanemNet@ TanemNet yazan bölüm gibi düşünün oraya istediğinizi yazabilirsiniz.

Karakter Kümesi :

Burası çok önemli Sizlerin Türkçe veya karşı tarafında Tam anlamıyla yazınızı anlaması için : İSO-8859-9 Yapmanız yeterli olacaktır.

En aşağıda eğer Admin veya Yönetici iseniz, Oraya /Oper Nick Şifre şeklinde yazabilirsiniz,

Androirc Sohbet Ayarları

Androirc Sohbet AyarlarıBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir