Türkiye'nin En Kaliteli Sohbet Odaları


Seviyeli ve saygılı bir ortam arıyorsanız Tanem.net sizlere uygun sohbet odaları yaratmaktadır. Türkiye içerisinde hizmet veren Tanem.net güçlü sunucuları sayesinde kesintisiz bir sohbet sitesidir. Yeni insanlarla tanışmak ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen sohbet odalarına girerek yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Play Store App Store

Androirc Ayarları

Androirc Ayarları

– Selam, bugün sizler için, Androirc Ayarları, ile hakkında bilmedikleriniz şeyler var ise buradan takip edebilirsiniz,

Selam, sizler için çok iyi bir uygulama olan, ve yalnızca Andoid uygulamarında çalışan bir sistemden bahsetmiştik, hepimizin bildiği vede coğu cep telefonlarında yüklü olan, Androirc Sohbet Ayarları için sizlere bilgilendirmek istedim, Bırakın, Arkadaşlarınıza Sormayın, buradan istediğiniz gibi ayarlıya bilirsiniz, nasılmı? hemen bahsedelim sizlere :

Androirc Sohbet Ayarları


Öncelikle Uygulamayı indirdik vede Telefonumuza kuruldu, şimdi açarken önünüze seçenekler çıkacaktır, reklam vs, çıkacak tıklama yapmanıza gerek yok, + işareti indirme işareti vede üc tane nokta, cıkacak o Üç noktayla işimiz var şimdi ona basın vede Ayarlar bölümünü Açın. Vede Ayarlar bölümünde Sunucular bölümü var sunucular içerinde her hangibi bir irc in üstüne tıklayın düzenle diyin, Sonra sırasıyla birlikte yapalım 🙂

isim : Sunucunun ismini veya unutamıcağınız bir şey yazabilirsiniz, Örnek Tanem.net

Adres : Adres bölümünde sunucunun irc sohbet ini bilmeniz lazım Örnek : irc.tanem.net

Port : 6667

Şifre Nick Şifreniz gerekli : eğer var ise oraya güvenle yaza bilirsiniz.

Takma isim : Sunucuda Bulunan Nick iniz ne ise Onu yaza bilirsiniz örnek Umut.

Alternatif : buna Dokunmanıza gerek yok yada Nick_ Şeklinde yapabilirsiniz.

İdent : Genellikle oraya dokunmayız ama, ben mesela Tanem yaziyorum.

Karakter kümesi : ne işe yarıyor pnuda aydınlatalım sizlere: karşı taraf sizin yazılarınızı göremez ise, sizlerde onların yazdıklarını göremezsiniz o yüzden buda İSO-8859-9 olacak.

En aşağıda Özel IRC komutları yazıyor oraya eğer admin iseniz, giriş yaptıgınız zaman otomatik operinize girmiş olacaksınız, bende öyle yapıyorum,
Oper Tanem Tanem34

Androirc Ayarları

Androirc AyarlarıBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir