Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel Sohbet / Eczaneler için otomatik nöbet panosu
« Son İleti Gönderen: nullsix 14 Mayıs 2021, 20:38:25 »
Eczaneler için otomatik nöbet panosu

Nöbet panosu eczaneler için en büyük ihtiyaçlardan biridir. Otomatik bir şekilde güncellenen nöbet panoları size özel çözüm imkanları sunar. Nobetmatik.com adresi aracılığı ile siz de eczaneniz için en uygun olan otomatik nöbet makinelerine sahip olabilirsiniz. Bu makineler dışarıdan herhangi bir müdahale yapılmaksızın tamamen otomatik bir şekilde günlük ve güncel olarak nöbet listesini panel üzerinden hastalara yansıtarak en kusursuz şekilde hizmet sunmak için tasarlanmış olan özel ürünlerdir. Sizler de hemen eczane nöbet panosu aracılığı ile size ciddi zorluk ve zahmet oluşturan nöbet sistemini tamamen otomatik hale getirebilirsiniz.
2
Genel Sohbet / Kaliteli Sosyal Medya Hizmetleri: Medya Smyrna
« Son İleti Gönderen: emircan77 14 Mayıs 2021, 16:47:57 »
Kaliteli Sosyal Medya Hizmetleri: Medya Smyrna

Günümüzde neredeyse herkesin kullanmış olduğu bir sosyal medya platformu bulunmaktadır. Birçoğumuz bu sosyal medya platformlarını eğlenmek, zaman geçirmek, anı ve gündem hakkında fikirlerimizi paylaşmak için kullanmaktayız. En popüler sosyal medya mecralarından olan Tiktok ve Instagram'da her geçen gün kullanıcı sayısı artıştayken yeni internet fenomenleri de hayatımıza girmektedir. Siz de sosyal medya platformlarında paylaşım yapıyor ve paylaşımlarınızın daha çok kişiye kısa sürede ulaşmasını istiyorsanız Instagram takipçi satın al hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Takipçi ve diğer tüm hizmetlerimizden yararlanırken sizlerden hiçbir zaman şifre talep etmemekteyiz. Instagram gibi bir diğer eğlenceli içerik paylaşım platformu Tiktok takipçi satın al hizmetimizi de sizler için sunuyoruz.

Instagram'da yapmış olduğunuz paylaşımlarınızın beğenisini artırarak sayfanızda büyük bir kitle toplayabilirsiniz. Medya Smyrna, düşüş yaşanmayan kalitesi hesaplardan gönderilen Instagram beğeni satın al hizmetini sizler için sunuyor. Sitemizden alacağınız hizmetlerin tamamı hızlı bir şekilde bizlere ilettiğiniz hesaba tanımlanır ve sorunsuz bir şekilde gönderi beğenilerinizi artırabilir, takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.
3
Genel Sohbet / Mahmutlar Çilingir - Güzel Çilingir
« Son İleti Gönderen: griposter 14 Mayıs 2021, 08:44:01 »
Alanya Mahmutlar Çilingir ihtiyacınızı karşılayacağınız profesyonel yer olarak Güzel Çilingir yer almaktadır. Günün her saatinde ulaşabildiğiniz numara olarak 0532 176 07 66 üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşterilerimize daha yakın ulaşım sağlayabilmek adına Whatsapp üzerinden ulaşma imkânı da bulunmaktadır. Alanya Çilingir alanında profesyonel bir şekilde ilerleme sağlayarak alanımızda öncü bir şekilde ilerliyoruz.
Mahmutlar çilingir olarak hizmetlerimiz olarak kapı açma, kapı göbek değişimi, kapı rozet takımı gibi alanlarda hizmetlerimizi sağlamaktayız. Yer alan hizmetlerimiz müşterilerimize uygun fiyat politikasıyla hareket edilmektedir. Alanya Nöbetçi Çilingir 7/24 olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize tam olanaklı hizmet sağlamaktayız. Firmamız oto yedek anahtar, kayıp yedek anahtar yapımı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtarınızı sağlayacaktır. Çilingir Kürşat Usta deneyimleriyle birlikte size tam hizmet sağlamaktadır.

https://guzelcilingir.com/


4
Genel Sohbet / Oto Anahtarcı – İstanbul – Ak Oto Anahtar
« Son İleti Gönderen: griposter 14 Mayıs 2021, 08:43:25 »
İstanbul Bahçelievler yer alan şubemiz oto anahtar konusunda hizmetlerine devam etmektedir. Aracınızın yedek anahtarını kısa süre içerisinde yapıyoruz. Yer alan oto anahtarınızı yeni sistem sustalı anahtar sistemine dönüştürerek modern görünüm olarak yer vermekteyiz.
Firmamız yeni araç modellerinde çıkan immobilizer yedek anahtar sistemlerini yapmaktadır. Yer alan araç yedek anahtar fiyat bilgisi sitemizden üzerinden ulaşım sağlayarak Whatsapp bölümünden yardım alabilirsiniz. Oto Anahtarcı Adem Usta alanında uzman bir şekilde ilerleyerek güncel donanımlarıyla birlikte oto anahtar sektöründe öncü bir şekilde ilerlemektedir. Ak Oto Anahtar firmamıza araştırmanız halinde gelen kullanıcı yorumlarını okuyarak ne tür işlev sağladığını da görebilirsiniz.
https://otoanahtarci.com.tr/

5
Genel Sohbet / Artist Booking
« Son İleti Gönderen: zeynep 13 Mayıs 2021, 12:04:22 »
You can have your advertisement done by many well-known celebrities. You can make your advertisement promotions by communicating with these people through the intermediary. All of them are special people well-known in their field. You can get an instant answer. This is the fastest site for artist reservation. This is the address for contacting celebrities in a short time. You can get feedback by submitting your offer. Your agreement is subject to international legal standards. Our advisor helps you run your campaign. You can visit the site for more information and details.

Links:
Artist Booking
Celebrity Booking
Influencer Booking
6
Genel Sohbet / Link Kısaltma Servisi
« Son İleti Gönderen: zeynep 12 Mayıs 2021, 10:14:26 »
Uzun linkleri kısaltmak artık bu site sayesinde çok kolay.Url yi sitedeki alana yapıştırdıktan sonra Kısaltın butonuna basmanız yeterli olacaktır. Uzun linkler ziyaretçiler tarafından pek tıklanmadığı için bu kısa linkler ile daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Birçok yerde kullanabileceğiniz bu kısa linkleri forumlardada karakter kısıtlaması olduğu alanlara ekleyebilirsiniz imza alanı gibi. Dilerseniz premium üyelik ile bağlantılarda tam kontrole sahip olabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz zaman değişiklik yapabilecek konuma gelebilirsiniz.Filtreleyebilir, değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detay için web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Alttaki bağlantıdan siteye bağlanarak kısaltmaya başlayabilirsiniz.

Site Adresi: https://lk.tc
7
Genel Sohbet / Ücretsiz Powerpoint Şablonları
« Son İleti Gönderen: zeynep 11 Mayıs 2021, 13:44:30 »


Powerpoint üzerinde etkili sunumlar hazırlayabilmek için powerpoint’ in şablonlarının yetersiz kaldığı durumlarda; yeni sitemizde sizlerle hazır powerpoint şablonları paylaşarak etkili ve görsel sunumlar yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Ödev, tez hazırlığı, iş görüşmesi, firma vb. sunumları hazırlamadan önce sitemizdeki şablonlara göz atıp sunumlarınızı renklendirebilir ve dinleyicilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Etkili bir firma sunumu için kurumsal sunum şablonlarını kullanarak çok kısa sürede çok daha güzel sunumlar hazırlamak mümkün.

Sitemizde bulunan sunum şablonlarını ücretsiz olarak indirdikten sonra şablon üzerindeki şema ve iconlara sağ tıklayıp grubu çöz diyerek istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

Siz de daha etkili sunumlar ile iş hayatınızda öne çıkmak, iş görüşmelerinde diğer rakiplerinizden bir adım önde olmak, okul ödevlerinden daha iyi notlar almak, firma sunumlarında başarıyı arttırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Site: Excel Türkiye


8
Genel Sohbet / Köpek ırkları hakkında bilgi | Zoo Blog
« Son İleti Gönderen: nullsix 11 Mayıs 2021, 11:48:06 »
Köpek ırkları hakkında bilgi | Zoo Blog

Zoo Blog kedi ve köpeklerin ırklarına ilişkin merak edilen bilgileri sizlere aktarmak adına çalışan özel bir blog sitesidir. Her zaman profesyonel bir alt yapı ile hizmet sunan bu web sitesi, Köpek Blogu olarak tanımlanmaktadır. Köpek Irkları ve özellikleri gibi çeşitli konularda siz de hemen bilgi almak isterseniz sitemiz aracılığı ile bu kaliteli blog sitesi özerinden geniş bilgi edinebilirsiniz. Blog.zoo.com.tr adresi sizler için her zaman güvenli bir şekilde bilgi edinebileceğiniz özel bir web adresi olma özelliğini taşır. Benzersiz alt yapı kalitesi ve her zaman sizin ihtiyaçlarınıza yönelik çalışan sistemi ile siz de hemen köpek ırklarına ilişkin bilgi edinmek istediğiniz zamanlarda firmamız üzerinden bu bilgilere erişebilirsiniz. Tamamen özgün ve gerçek kullanıcılardan yapılan bu yorum ve değerlendirmeler aynı zamanda sizlerin yaşamına yol göstereceği gibi daha kaliteli bir şekilde hizmet almanıza olanak sunacaktır.
9
Genel Sohbet / Eryaman Diş
« Son İleti Gönderen: zeynep 11 Mayıs 2021, 09:25:39 »
Alyadent ailesi olarak sizlere Sincan, Eryaman, Yapracık ve Kahramankazan Şubelerimizde hizmet vermekteyiz. Öncelikle amacımız sizlere Hasta haklarını ön planda tutan doğruluk ve dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Eryaman Diş Kliniği ve Sincan Kliniği  başta olmak üzere Yapracık Diş Kliniği ve Kahramankazan Diş Kliniklerimizde son teknolojiye sahip bütün araç ve gereçlerimizi siz değerli hastalarımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

Hizmet konusundaki kalite anlayışımız , Yüksek kaliteli malzemeleri ve araçları kullanarak profesyonelce bir tedavi hizmeti uygulamaktır. En temel ilkemiz hasta ile sıcak bir bağ kurmak, Hastanın tedavi ihtiyaçları doğrultusunda ilerlemek ve doğru teşhis koyarak gerekli tedaviyi uygulamaktır.

Kliniklerimizde hastamızı estetik olarak görsel zirveye ulaştırmak ve en sağlıklı biçimde kliniğimizden uğurlamak temel prensiplerimizden biridir.

Hastalarımıza sunduğumuz hizmetler kısaca şöyledir ;

• İmplant
• Zirkonyum Kaplama
• Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
• Ortodonti
• Pedodonti
• Endodonti
• Protez
• Diş Eti Tedavisi
• Diş Beyazlatma
• Işınlı Dolgu
• Kanal Tedavisi
• Gülüş Tasarımı

Uzman hekim kadrosuyla bütün bu hizmetleri siz değerli hastalarımıza son teknoloji araçlar ve malzemeler yardımıyla sunuyoruz.
Alyadent Ailesi olarak bize gelen bazı hasta yorumlarını şimdi sizlerle paylaşmak isteriz. Bu yorumlar Google maps yorumlarıdır. Herkes dilediği zaman ulaşabilir. Google maps yorumları demişken  tüm kliniklerimizde 4,5 üzerinde puanımız ve binlerce yorumla sizi bekler, okumanızı tavsiye ederiz.
 
Kubra T.
Alyadent’e Hocaların yorumlarını okuyarak geldim iyi ki de gelmişim çok memnun kaldım diş korkumu sayesinde yendim kesinlikle en ufak şüphe duymadan gelinmeli.
 
Osman S.
Özel diş sağlığı merkezlerine karşı mesafeliydik önceden hep; lakin Alyadent ve Batuhan hocamla tanışana dek... Batuhan hocam işinin ehli ve sizin de istekleriniz doğrultusunda, olabilecek optimum tedaviyi, en iyi şartlarda size sunuyor.
 
Muhammed Ali Ç.
Pandemi sürecinde hastaneye gitmekten korkar oldum ama sizinle tanışmadan önceydi. Sizin polikliniğinizin temizliğine ve pandemi kurallarına uygun oluşunuz beni rahatlattı. O yüzden gönül rahatlığıyla geliyorum. Doktorlar ve çalışanların ilgisine diyecek söz yok. Teşekkürler Alyadent.
 
Arzu K.
Merhabalar. Kliniğinizdeki ilgi, alaka, güler yüzlü olmanızı ve hijyen konusundaki hassasiyetlerinizden dolayı teşekkür ederim. Funda hocama tedavimdeki memnuniyetimden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.
 
Ebru Ç.
Yaklaşık 1 buçuk yıldır Alyadent hastasıyım, herkesin güler yüzlü, samimi, işinde özverili çalıştığı bir kurum bu zamana kadar çözüme ulaştıramadıkları hiç bir sorun yaşamadık. Öncelikle doktorlarım canım Ayşegül hocam ve Funda hocama, tedavi sürecinde onlara yardımcı olan ekip arkadaşlarına, girişte ve telefonda güler yüzle karşılayan her zaman güzel iletişim kurabildiğim Kübra ve Nur hanıma teşekkür ediyorum.
 
Alyadente gelen bazı yorumları paylaştık daha fazlasını Google maps yorumlarından takip edebilirsiniz. Alyadent Sağlıklı Günler Diler…
10
Genel Sohbet / Aradığınız Tüm Hileler TIKLA
« Son İleti Gönderen: zeynep 10 Mayıs 2021, 09:15:33 »
İnternet dünyasının en faydalı bloglarından biri diyebileceğimiz bu siteyi çok seviceksiniz. Siz değerli ziyaretçiler için güncel olarak birçok konuda hile anlatımları bu sitede yayınlanmaktadır. Android İçin ClubHouse Kurmak, Boom Beach Elmas Hilesi, İnstagram Şifre Kırma, Facebook Şifre Kırma hilesi, Facebook Şifre Kırma hilesi ... vs birçok bu tarz konular sitede yer almaktadır. Nasıl yapmanız gerektiğini sade ve anlaşılır şekilde adım adım yazmaktadır. Nasıl kullanılır, nasıl yapılır herkesin anlayabileceği şekilde anlatılmaktadır. Bu sitedeki bilgiler herkesin çok işine yaracaktır. Hemen tıklayın farklı siz olun.

Site Adresi: https://www.hilediyari.com/
Sayfa: [1] 2 3 ... 10