İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - selin

Sayfa: [1] 2 3 ... 11
1
Genel Sohbet / Yaratıcı Fikirlerle Buluşun
« : 08 Ağustos 2020, 17:31:01 »
Yaratıcı reklam ajansımız, sektörde fark yaratmak ve büyümek isteyenlerin yardımcısı olmaya devam ediyor. Birçok projeye imza atmış, sektörde de ses getirmeyi de başarmış durumdadır. Bundan sonra sizlerde en yeni tasarımlarla, kendinizi dünyaya daha da iyi şekilde duyurmaya devam edebilirsiniz. Düşünce yetiştirme, yeni uygulamalar, yaratıcı fikirler, sanatçı ve pek çok konuda ki hizmetlere sahiptir. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayarak müzik sektörüne  yönelik olarak kalıcı çözümler sunar. Yeni fikirleri lanse ederek, başvuru sahiplerinin de yararlanmasına yardımcı olur. Müzisyen ve çok daha fazlasını bulacağınız web sitesinde yerinizi alabilirsiniz. Sektörde yeni başlayan müzisyenlerden oyunculara kadar tüm kişilerle yaratıcı fikirlerin gelişmesini sağlarız. Sizlerde aramıza katılmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2
Genel Sohbet / Dijital Baskı Denince Apak Reklam
« : 08 Ağustos 2020, 14:31:43 »
Apak reklam sektörde kendisini en iyi şekilde kanıtlamayı başaran firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.  Hizmetlerini dur durak demeden sürdürmeye devam eder. Bundan sonra sizlerde birçok hizmetin gerçekleşmesini sağlayan kurumsal firmadan hizmet alabilirsiniz. Üst düzeyde bir hizmetler sunulduğundan dolayı ihtiyaçlarınızın sorunsuzca karşılanmasını sağlamaya başlamış olacaksınız. Dijital baskı konusunda, deneyimli çalışanlarla birlikte kusursuz şekilde hizmetler sunmaya devam eder. Bundan sonra sizlerde artık A kaliteye sahip firmadan istediğiniz zaman zarfı içerisinde de hizmet alabilirsiniz. Araç kaplama ve tabela gibi istediğiniz birçok hizmetlerden yararlanmaya başlamanız da zor olmaz. Üstelik tüm bunlar içinde makul bir ödeme talep eder. Baskı konusunda, profesyonel tekniklere başvurarak, ortaya güzel görünümlerin çıkmasını sağlar.

3
Genel Sohbet / İzmir Psikolog
« : 07 Ağustos 2020, 11:32:28 »
Psikoloğun Görev Tanımı Nedir?
⦁   Toplumda yaygın olan genel inanışın aksine psikologlar yalnızca danışanları olan problemli insanları dinlemek ve iyileştirmek gibi sınırlı bir alanda çalışmazlar. Uygulayıcı ya da araştırmacı olarak çalışan psikologlar danışan görmeden de mesleklerini sürdürebilirler. Farklı çalışma alanlarının yanısıra, genel görev tanımları:
⦁   Eğitim ya da süpervizyonunu aldığı test ve araştırma yöntemlerini uygulamak
⦁   Test sonuçlarını uzman psikolog, psikiyatr, hekim ya da testi talep eden kurumlarla paylaşmak,
⦁   Görevlendirildiği alanda psikolojik destek vermek,
⦁   Psikolojik değerlendirmeler yapmak,
⦁   Neden ve sonuç ilişkisi kurmak,
⦁   Dürtüleri, davranışları ve güdüleri incelemek.
⦁   Psikolojik danışman ve psikologlarımız çocuk ve ergen ile çalışarak ⦁   İzmir pedagog hizmeti de vermektedir.

Hangi Durumlarda Psikoloğa Gidilmelidir ?
İzmir psikolog hizmeti veren Ege Pozitif Psikoloji de danışanların geldiği konuları ele aldık. Zaman zaman kendimizi bir çıkmaz içinde bulabilir, sorunlarımızı kendi kendimize çözmekte zorlandığımız ya da hayatımızla ilgili memnun olmadığımız ancak aynı zamanda değiştiremediğimiz birtakım durumlar içersinde bulabiliriz. Sebepsiz yere öfke, sinir, üzüntü, kaygı gibi durumlar yaşayabiliriz. Ya da yalnızca içinde bulunduğumuz ancak anlamlandıramadığımız durumlarla karşılaşıp, bunlara karşı dışarıdan farklı bir gözle değerlendirilme ihtiyacı hissedebiliriz. Psikologların amacı bunlar ve bunlara benzer diğer durumlarda terapi ile birlikte danışanın rahatlamasını sağlamak, duygusal yükü azaltmak ve farkındalığı artırmak ile birlikte bireyi toplumsal hayata adapte ederek yaşamdan keyif almasını sağlamak ve işlevselliğini artırmaktır. Her psikoloğun hasta özelinde kendine ait bir terapi yöntemi çerçevesinde sorunların temeline inmek ve bunu yapabilmek için soru ve gözlem yolu ile sizi anlamaya ve incelemeye çalışması doğaldır. Bu aşamada bilinmesi gereken, bunun terapi sürecinin doğal bir aşaması olduğu ve birlikte çalışan uzmanın adeta bir sihirli değnek ile hiçbir şey olmamışçasına anında bütün problemlerinizden sıyrılmanızı sağlaması pek mümkün görünmemektedir. Önemli olan bu süreci kabullenmek ve uzman ve danışan arasındaki bu iletişimin olumlu ve verimli geçebilmesini sağlayabilmektir. İzmir aile terapisti  arıyorsanız eğer alanında uzman bir psikolog, ve üstüne aile danışmanlığı eğitimi almış bir psikolog tercih edin.

Psikoterapi Nedir? 
 İzmir En İyi Psikologlar
 
İzmir Psikolog Ücretleri
Özel merkezlerinde çalışmalar yürüten psikologlar için bir ücretlendirme yönetmeliği Türkiye'de bulunmamaktadır. Bu da her psikologun birbirinden çok farklı fiyatlarla hizmet vermesine fırsat vermektedir. İzmir'deki psikolog ücretleri, psikologdan psikologa farklılık göstermektedir. Psikoloğun eğitimleri, verdiği hizmetler, ünvanı , popülerliği gibi birçok şey seans ücretine yansımaktadır. Ama bu her zaman iyi psikoloğun seans ücretinin daha fazla olması gerektiği anlamına gelmez.  İzmir psikolog ücretleri  az önce belirttiğimiz durumlara bağlı olarak fiyatların 150 - 300 TL arasında değişmektedir. Ege Pozitif Psikoloji kurumunda psikolog ücretleri uzmana ve şubeye göre değişiklik göstermekle beraber 150  TL ile 300 TL arasında değişmektedir.
WhatsApp Hattı İçin Tıklayın
Evlilikte Sık Karşılaşılan sorunlarla ilgili yazımızı okumak için TIKLAYINIZ
Çocuklarda Sık Karşılaşılan 9 Problem ile ilgili yazımız için TIKLAYINIZ
Sık Karşılaşılan Psikolojik Problemler için TIKLAYINIZ
Sık Ortaya Çıkan Cinsel Problemlerle İlgili Yazılarımız için TIKLAYINIZ
Makale Yazarı Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek (Sitesine Gitmek İçin Tıklayın)
Psikolog ve Evlilik Terapisti Uzmanları
⦁   Bayram Şimşek Hakkında
⦁   Kaan Ay Hakkında
⦁   Gökçe Sümekçi Hakkında
⦁   Betül Salman Hakkında
⦁   Ecem Hazel Hakkında
Pedagog ve Çocuk Ergen Psikologları
⦁   Dila Isıtan Hakkında
⦁   Ayşe Nur Akbulut Hakkında
⦁   Gamze Güder Hakkında
⦁   Beril Özsoy Hakkında

4


Açıklama:
Kayseri Son Dakika gelişmeleri ve anlık haberler günde ortalama 700 haber yayınlayan kayserisondakika.com.tr 'de.

Haber:
Kayseri'nin yeni haber kanalı kayserisondakika.com.tr yayın hayatına başladı.
Günlük ortalama 700 haber yayınlanan kayserisondakika.com.tr internet sitesinde hem Kayseri haberlerine hemde Türkiye gelişmeleri anlık olarak veriliyor.
Canligaste.com ile aynı yayın grubu içerisinde faaliyet gösteren KayseriSonDakika.com.tr habere farklı bir bakış açısı getirerek yeni düzen sosyal medya haber portalı Kayseri Radar'ın anlık haber akışını kullanırken özgün Kayseri haber içerikleri ile basın sektöründe domino etkisi yaratmaya hazırlanıyor.
Kayseri Son Dakika gelişmelerinden haberdar olmak için ziyaret etmeyi unutmayın.

5
Genel Sohbet / Hazır Usta Tüm Türkiye'ye Hizmet Veriyor
« : 06 Ağustos 2020, 09:04:34 »
Hangi şehirde olursanız olun, işinde başarılı olan ustanız yakınınızda.  Beyaz eşya servisinden, su tesisatçısı olarak da kusursuz şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Kısaca günlük hayatınızda ne tür sorunlarınız varsa, profesyonel çalışmalarıyla sorunlarınızın ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bu sayede sizlerde sıkıntılarınızdan, alacağınız hizmetler doğrultusunda kurtulmaya başlayacaksınız. Elektrik ile ilgili olarak sorunlar yaşıyorsanız hemen firmaya başvurmaya başlayın. Elektrikçi olarak da vatandaşlara yönelik olarak güvenli çalışmalar sunar.  Beyaz eşya servisi hizmetlerinden de yararlanmanızı sağlar. Üstelik tüm bunları bilgi ve deneyimleriyle sunmaktadır. Müşterilerini memnun etmek adına çalışmalarını üst düzeyde tutmaya da devam eder. Kaliteli ve sorunsuz şekilde devam eden hizmetleriyle fark yaratan, hazır usta adresinde yerinizi alın.

6
Genel Sohbet / TJK Bülten
« : 02 Ağustos 2020, 20:23:33 »
TJK bülten sayfasında ne zaman isterseniz yerinizi alabilirsiniz. Atla ilgili tahminler, yarışlar, ganyan bilgileri sayfa da yer almaktadır. TJK sonuç öğrenmek istiyorsanız o zaman yapmanız gereken, sayfayı ziyaret etmeye başlamanız olacaktır. Tamamen doğru sonuçlar sizlere sunulmaya devam edilir. Kaliteli bir hizmet sunmuş olduğundan dolayı tercih edilen adreslerden biridir. TJK sonuçlarına da yer veren kaliteli sitede, üst düzeye sahip hizmetler sunulur. Böylece çok kolay bir şekilde de takiplerinizi yapmaya başlamış olacaksınız. Altılı bülten hizmetlerine yer vermiş olduğundan dolayı son dönemde çok fazla tercih edilen adreslerden biri haline de gelmeyi başarmıştır. Aynı zamanda site içerisinde TJK canlı bülteni de göreceksiniz. Canlı bir şekilde izlemek isteyenler sitede yerini alabilir.

Adres: https://tjkbulten.com

7
Genel Sohbet / İkinci El Arabalar
« : 02 Ağustos 2020, 18:47:01 »
İkinci el arabalardan, az yakan araçlara kadar web site içerisinde her şeyi bulacaksınız. Online kanallar aracılığı ile siteye giriş yapabilirsiniz. Araba rehberi forum sayfasında, araçlara dair birçok bilgilere sahip olacaksınız. Araç dünyasına dair merak ettiğiniz  her şeyi anında öğrenmeye başlayacaksınız. Üstelik forum sayfasına ne zaman isterseniz de kolayca erişim yapmaya başlamanız mümkündür. İkinci el araba fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz her şey forum içerisinde bulunuyor. LPG markaları kategorisine de yer vermiş olan forum sayfasında merak ettiğiniz her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmeye başlamanız mümkün.
Az yakan arabalar arayanlara yönelik olarak forum sayfasında bilgiler yer alır.  Öğrenmek istediğiniz her bir bilgileri, forum sayfasına yönelerek detaylıca öğrenme fırsatını elde edebilirsiniz.

Adres: http://arabatavsiyesi.com

8
Teknoloji Muhbiri
Teknoloji Muhbiri - Güncel Teknoloji ve Bilg Paylaşım Platformu. Oyun, Eğlence, Yazılım ve gelişmiş teknolojiler.
https://www.teknolojimuhbiri.com

5 Farklı kategori ve onlarca başlık ile yayın hizmeti vermekteyiz. Genel haber ve yayıncılık aksine, merak edilen konular ve ilginizi çekecek birçok içerikle beraber detaylı iceriklerimiz ve özgün hizmet ile burdayız.

Kategoriler:

 Teknoloji
Teknoloji Muhbiri - Güncel Teknoloji Haber Kategorisi. Yüksek teknoloji ürünler ve tanıtımları, bilgilendirici açıklamalar ve özellikleri.
https://www.teknolojimuhbiri.com/teknoloji

Örnek Konu Başlıkları:
•Sosyal Medya Kanunu Nedir? - Maddeleri Nelerdir?
•Turbobit Link Generator Listesi - Turbobit Premium
•Arttırılmış Gerçeklik Nedir? - AR Uygulamaları

 Eğlence
Teknoloji Muhbiri - Oyun, hobi ve bilgisayar oyunları. Online oyunlar, eğlence ve kurumsal hizmet sağlayıcıları. Eğlence kategorisi.
https://www.teknolojimuhbiri.com/eglence

Örnek Konu Başlıkları:
•Online Oyunlarda Performans Arttırma Nasıl Yapılır?
•Flash Oyun Nedir - Flash Oyunlar Nasıl Çalışır ?
•MMORPG Nedir? - MMORPG Oyunları Nelerdir?

 Yazılım
Teknoloji Muhbiri - Yazılım programlama dilleri eğitim ve örnekleri. Güncel yazılım haberleri. C#, C++, Java, Web ve Android Yazılım. Geniş yazılım rehberi.
https://www.teknolojimuhbiri.com/yazilim

Örnek Konu Başlıkları:
•Php Fonksiyonlar - Hazır Fonksiyon Türleri
•Redis Server Nedir? - Redis Cache Nedir?
•Resim Formatları Nedir? - JPG , PNG , BMF , EPS , TIFF , PSD , RAW Nedir?

 Haber
Güncel haberler. Teknoloji, gündem ve yazılım haberleri. Dolu içerikler ve gündem hakkında birçok paylaşım. Sosyal alanlar ve teknoloji haberleri.
https://www.teknolojimuhbiri.com/haber

Örnek Konu Başlıkları:
•Yüz Tanıma Teknolojisi Nedir - Nasıl Çalışır ?
•Bir Film İçin Ne Kadar Para Harcanıyor ? Ve Ne Kadar Kazanıyor ?
•Kuantum Işınlanma Nedir - Bilim Adamları Işınlanmayı Nasıl Başardı ?

Sitemizi ziyaret ederek, arama bölümüne istediğinizi yazarak bulabilirsiniz. Kategoriler ve fazlası ana menumuzde, site içerisinde ustmenuden ulasabilirsiniz. Üstte belirttiğim linkler doğrudan erişim içindir. Yorumlarınız bizim için değerlidir. Her türlü yapıcı eleştiriye açığız...

9
Genel Sohbet / Bedava Numune ve Promosyonlar
« : 01 Ağustos 2020, 22:52:50 »
Bedava numune ve promosyonlara kadar birçok fırsatları sunan adreste yerinizi almaya başlayın. Numune ürünlere sorunsuz şekilde sahip olmanız adına da form doldurma işlemlerini yerine getirmeniz gerekecektir. Web sayfamız içerisinde ilginizi çekecek pek çok kampanyalar yer alır. O halde hemen sizlerde kampanyalardan yararlanmak adına sitemizi ziyaret etmelisiniz. Bedava birçok numunelik ürünlere sahip olmanız da zor olmayacak. Hiçbir şekilde ödeme yapmadan, ücretsiz olarak ürünlere sahip olma şansını elde edeceksiniz. Online kanallar üzerinden bundan sonra sizlerde web sitesinin yolunu tutmaya başlayabilirsiniz. bedava çikolata ve bedava kolonya isteyenlere yönelik olarak da imkanlar sunulmaya devam edilir.ve çok daha fazla ürünler için yapmanız gereken ise güvenilir adresin yolunu tutmanız olacak.

10
Genel Sohbet / Ankara'nın En İyi Tabela Yapan Firmaları
« : 01 Ağustos 2020, 08:54:46 »
Ankara'nın En İyi Tabela Yapan Firmaları

Ankara tabela hem uygun fiyata hem de birçok farklı modelleri ile hizmet vermektedir. Her türlü tabela çeşidini rahatlıkla bulabilme imkanınız bulunur. İstediğiniz tabela çeşitleri sizin tasarımınız ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Sizin yapmanız gereken işlem oldukça basit olur. Beğendiğiniz tabela tasarımı ile ilgili gerekli olan boyut ve ölçüyü de belirtmenizin üzerine tabela yapım işlemine başlanır. En iyi tabelaların yapılması nedeni ile kısa bir süre içerisinde ve mümkünse sizin istediğiniz saatte tabelanız teslim edilir. Sipariş vermek için telefon ile ulaşarak da istediğiniz tabelanın siparişini oldukça kolay ve kısa bir süre içerisinde de verme imkanınız olur.

Tabela Firmasının Sunduğu İmkanlar Nelerdir?

En iyi tabela firmalarının sizlere sunduğu birçok avantaj da bulunur. Öncelikle tabelanızın hem avantajlı olarak hem de uygun fiyata rahatlıkla yaptırma imkanınız bulunur. Aynı zaman da her bütçeye uygun olacak şekilde farklı birçok tabela çeşidini yaptırma imkanınız bulunur. Tabela firmalarına hem kolay hem de hızlı bir şekilde ulaşabilme durumunuz vardır. Aynı zaman da tabela firmalarına 7 gün 24 saat istediğiniz bir zamanda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü kesintisiz bir hizmet imkanı sağlar. Ankara reklam dayanıklı olan ve aynı zaman da uzun süre kullanabilme imkanı sağlayan ürünler tercih eder. Kolay bir şekilde ödeme imkanı sağlayarak işinizi istediğiniz şekilde ve kolaylıkla yapmanızı sağlar. Yapılan tabela tasarımlarının her biri profesyonel bir şekilde elde edilmiş olan ürünlerdir. Tabela yapılacak olan alana keşif ve aynı zaman da montaj durumları da yerine getirilir. Bu sayede tam da istediğiniz alana istediğiniz şekilde tabelanız yerleştirilmiş olur. Tüm bunların yanı sıra örnek olan tabela çeşitlerini de görerek siparişinizi ona göre oluşturabilme durumunuz da her zaman için mevcut olan bir durumdur. Bu durum da tam da içinize sinecek şekilde firmanızın reklamını yapmanızı sağlar.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Ankara tabelacı birçok farklı tabela çeşidi bulunur. Kişilerin kendi isteklerine göre ya da kendi zevklerine göre bu tabela çeşitleri arasında tercih yapma imkanları bulunur. Bunların yanı sıra tabela tercihinde bulunurken tabelayı kullanacağınız alana uygun olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Kendi içerisinde farklı birçok tabela çeşidi bulunur. Bunlar, kutu harf tabela çeşidi, kitle totem, ışıklı kuru harf tabela çeşidi, alüminyum tabela, krom tabela, germe tabela çeşidi gibi birçok çeşidi bulunur. Aynı zaman da özel olarak tercih edilen tabela çeşitleri de bulunur. Özellikle diş hekimlerinin büroları, inşaat firmaları gibi alanlarda kullanılan ofis içi tabelalar bulunur. Ofis içerisinde ya da ofis dışında tercih edilen yönlendirme tabelaları bulunur. Bunların yanı sıra cephe giydirme tabelaları, krom tabelaları, araç giydirme tabelaları, sunum stantları, pleksi tabela türleri, pirinç tabela çeşitleri, stant tabelası, kapı isimlik tabelaları, ahşap türdeki tabelalar, eczanelerde tercih edilen tabela çeşitleri ve aynı zaman avukatlık ofisinde tercih edilen tabela çeşitleri bulunur.

Tabela Nasıl Seçilmelidir?

Tabela seçimi yaparken öncelikle firmanıza uygun bir tabela tercihinde bulunmanız gerekir. Bu sayede firmanızın çok daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olmuş olursunuz. Aynı zaman da seçmiş olduğunuz tabelanızın bulunduğu ortama uygun bir renge ve boyuta sahip olması gerekir. Bu sayede tabelanız çok daha güzel ve hoş bir görünüme kavuşmuş olur. https://www.erekreklam.com adresini ziyaret etmeniz tabela seçiminizde sizlere yardımcı olacaktır. Tabelalar konusunda uzman kadrosuyla firma hizmet vermek için çalışmaktadır. Tabelanızın tasarımını kendiniz yaparak içinize sinen bir tabela ile firma tanıtımını yerine getirme imkanınız da bulunmuş olur.

11
Genel Sohbet / Ücretsiz Ansiklopedi
« : 31 Temmuz 2020, 22:58:21 »
Ücretsiz bir şekilde ansiklopedi hizmetlerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. O halde zaman kaybı yapmadan hemen kaliteli adreste yerinizi almaya başlayın. Hangi konularda bilgi arıyor olursanız olun wikipedia ile anında ulaşmaya başlamanız zor olmayacak. Wiki de ne isterseniz hızlıca arama yapabilirsiniz. Böylelikle öğrenmek istediğiniz kavramlara da hızlıca ulaşma şansına sahip olursunuz. Geometri, Coğrafya, Tarih gibi daha pek çok alanda da arama yapmaya başlamanız mümkün olacak. O halde hemen sizlerde kaliteli portalda yerinizi almaya başlayın ve ansiklopediye ulaşın. Merak ettiğiniz birçok alanda arama yapmanız mümkündür. En üst bölümde yer alan ara sekmesine öğrenmek istediğiniz her ne varsa yazabilirsiniz. Böylece arama işlerinizin de en hızlı şekilde yapılmasını sağlamış olursunuz.

12
Genel Sohbet / Güvenilir Kaynak Sitesi
« : 31 Temmuz 2020, 22:17:55 »
Kullanıcıların faydalanmalarını sağlayacak birçok imkânı sağlayan adreste, öğrenmek istediğiniz her ne varsa arama yapacaksınız. Geniş çaplı bilgi arşivine sahip olan wikipedia, en iyi kaynak sitesi olmayı başarmış durumdadır. Bu sayede sizlerde artık bilmediğiniz birçok konuda bilgiye sorunsuz şekilde ulaşma şansına sahip olacaksınız. Güvenilir kaynak sitesinde aramalarınızı sorunsuz şekilde yapmanız da mümkündür. Kullanıcıların bilgiye en kolay yoldan ulaşmalarına yardımcı olur. Böylelikle hangi alanda olursa olsun öğrenmek istediğiniz ne varsa da anında ulaşabilirsiniz. Sizlere tamamen üst düzeyde bir çözümler sunulmaya devam edilir. En güvenli kaynak sitesine bundan sonra sizlerde hızlı şekilde erişim sağlamaya başlayabilirsiniz. Hemen arama sekmesinden de tüm merak ettiğiniz kavramlara ulaşabilirsiniz. Doğru ve gerçekçi bilgilere ulaşmanıza yardımcı olur.

13
League of Legends oyunu ile yakında ilgilenen kişilerin bazı sebeplerden dolayı asıl hesaplarını bırakarak her şeye sıfırdan başlama isteği ortaya çıkabiliyor. Her ne kadar durum böyle olsa da hesabın ranked maçlara girebilmesi için 30. seviyeye gelmiş olması gerekiyor. Bu gibi durumlardan kaynaklı olarak unranked hesap ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu hesaplar örneğin bir kişi bir hesapta oynadığı maçlar sonucunda yerleştiği bir ligden memnun olmadığında tekrardan rankını belirlemesi için gerekli oluyor. Hal böyle olunca oyuncular arşivlerinde birden fazla unranked hesap listesine yer verir ve bu sayede direkt olarak asıl rankını belirlemek için oyuna sıfırdan başlayabilir.Düşük Ban Riskli Unranked HesaplarBir hesabın 30. seviyeye kadar ulaşması için olabildiğince fazla maç oynanması ve bu maçları kazanması gerekiyor. Hiç kimse bu gibi bir durumla uğraşmak istemeyecektir. Belirli ücretler karşılığında unrankedsatis.com aracılığıyla bir hesaba sahip olabilir ve ardından unranked hesap arşivinizi çokça genişletebilirsiniz. Hesaplar size teslim edilmeden önce henüz bir maç bile dereceli oyuna girilmemiş oluyor. Emin olmak için satın almadan önce kontrol imkanınız bulunuyor.

Hesabın neredeyse ilk sahibi gibi olacağınız için kısa süre içerisinde kendi liginizi belirleyerek aktif bir oyuncu olabilirsiniz. Bu platform aracılığıyla satın almış olduğunuz hesapların satın alım işlemi güvenilir araçlar yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Hesabın olası bir banlanma durumunu göz önünde bulundurduğumuz için satın alınan hesabın satın alım gününün hemen ardından bir aylık süreç boyunca garantisini veriyoruz.Hesaba Tam Erişim İmkanıHesaplar yeni sahipleri ile buluşmadan önce yeni sahibinin kendi bilgilerini girmesi için herhangi bir onay sürecine konu olmadığını söyleyebiliriz. Hal böyle olunca örneğin kullanıcı hesabı satın aldıktan sonra çok kolay bir şekilde kendine ait mail adresi ile onay yapabiliyor. Bu durum hesap çalınmalarına ve platforma karşı güvensizliğe engel oluyor. Hesaplar tarafımızca satılıyor olsa da kullanıcıların erişim konusunda herhangi bir problem yaşamaması için elimizden geleni en iyi şekilde yapıyoruz. İnternet sitemizde bulunan farklı hesap seçeneklerinden herhangi birini tercih ederek satın alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

West ve Türkiye Serverlarında Hesap Satın Alma FırsatıHesaba ihtiyacınız olan serverin türü ne olursa olsun West unranked hesap ya da tr unranked hesap tamamını unrankedsatis.com adresinde bulabilirsiniz.
Satınalım işlemlerinizi bu kurallar doğrultusunda tamamladığınızda hiçbir şekilde sorun yaşamayacak ve hesabınızın teslimatını kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz. Bu serverlardan herhangi birinde smurf hesap olarak kastığınız yeni bir hesabınız olmasını istiyorsanız yine aynı şekilde tercihlerinize göre satın alım işlemini tamamlayabilirsiniz. İnternet sitemiz özellikle kullanıcının güvenliğini önplanda bulundurduğu için teslimat esnasında hesapların kontrol işlemini gerçekleştirip ardından hemen hesabı tarafınıza teslim etmektedir.

Hesabın teslimat anındaki şifresini platform ve satın alan kişi haricinde herhangi birkişi bilmeyecektir.Unranked Hesap Güvenilir Satın Alma Fırsatları SunarUnranked hesap satın almak istiyor ancak güvenilirlik konusunda endişeleriniz bulunuyor ise tarafımızca canlı destek aracılığıyla iletişime geçebilir ve satın alım öncesi ve sonrası yapılması gereken işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Hesapların unranked hesap olarak sizlere aktarılmasında emeği olan insanlar oyun esnasında herhangi bir kötü söz ve buna benzer olumsuz durum yaşatmamaktadır. Bu sayede bir sonraki süreçlerde hesabınbanlanması ya da chat ban yemesi gibi bir durum ortaya çıkmayacaktır. Hizmetinizin teslimatı özellikle sistem tarafından hızlı bir şekilde yapılmakta olup herhangi bir soruna yol açmadan kullanmanızda yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken internet sitemize girerek alacağınız hizmeti seçmektir.

14
Genel Sohbet / Enerjinin Yıldızları' projesine ilgi büyük
« : 30 Temmuz 2020, 10:45:02 »


'Enerjinin Yıldızları' projesine ilgi büyük

CK Enerji tarafından, sektörün nitelikli eleman ihtiyacına çözüm üretmek hedefiyle hayata geçirilen 'Enerjinin Yıldızları' projesinde, 'yıldızların' eğitimi son hızıyla devam ediyor. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) tarafından Bayrampaşa'da İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde kurulan 'Yüksek Gerilim Laboratuvarı yeni sezona hazırlanıyor. Birçok öğrencinin burs için başvurduğu açıklandı.

'BU PROJE SEKTÖRDE ÖNEMLİ BİR AÇIĞI KAPATTI'

MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu, "Dünyada enerji konusunda gelişmeler hızla devam ediyor. İlk önce karbon temelli sonrasında nükleer temelli, şimdi de yenilenebilir temelli enerji kaynakları var. Değişmeyen tek şey ise bu kaynaklarının hepsinin elektriğe dönüştüğü ve bu elektriğin bizim kullanımımız için dağıtılması gerektiği. Bu proje sektörde çok önemli bir açığı kapattı. Özel sektör ve okul iş birliğini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. BEDAŞ'ın öğrencilere yönelik bu projesi aslında ülkemize yapılan bir yatırım. Bunun için de şükranlarımı sunuyorum" dedi.

'İŞİNİZ HAZIR, SİZİ BEKLİYORUZ'

Türkiye'nin gelecek nesillerini kendi alanlarında 'yıldızlaştıracak', çok değerli bir projeyi hayata geçirmekten büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren BEDAŞ Genel Müdürü Murat Yiğit de "Eğitimin önemine sonuna kadar inanan Cengiz ve Koloğlu Şirketler Grubu; çocuklarımızın, gençlerimizin iş hayatına donanımlı olarak adım atması adına 'Enerjinin Yıldızları' projesini ortaya koydu. Grubun üç dağıtım şirketi BEDAŞ, AEDAŞ ve ÇEDAŞ kendi bölgelerinde belirlenen okullarla proje için peş peşe gerekli adımları atmaya başladı. Biz de BEDAŞ olarak proje kapsamında ilk etapta İstanbul Avrupa Yakası'ndaki meslek liselerini ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Ardından da bugün bulunduğumuz İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 'Enerjinin Yıldızları' projesi için çalışmalara başladık. Yüksek Gerilim Dalı'nın yeniden hayata geçirildiği okulumuzda bu dalı tercih eden öğrencilerimizin uygulamalı eğitim alabilmesi için AB standartlarında bir Yüksek Gerilim Laboratuvarı kurduk. Bugün resmi açılışını yaptığımız laboratuvarımız ve Yüksek Gerilim Dalı ile sektörün yetişmiş eleman ihtiyacına çözüm üretebilmeyi hedefliyoruz" ifadelerini kullandı. Ardından Yüksek Gerilim Dalı'nı tercih eden öğrencilere de seslenen Yiğit, "Siz çalışın, mesleki donanımlarınızı en güvenli ve en doğru şekilde buralarda edinin, işiniz hazır. Biz sizi bekliyoruz" diye konuştu.

İLK ADIM 27 HAZİRAN 2018'DE ATILDI

Elektrik dağıtım sektörüne nitelikli eleman yetiştirmek üzere MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile BEDAŞ, AEDAŞ ve ÇEDAŞ arasında 27 Haziran 2018'de yapılan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü'ne imza atılmasının ardından İstanbul, Antalya ve Sivas'ta projeye uygun olarak belirlenen üç okulda önce Yüksek Gerilim Dalı yeniden hayata geçirildi. Ardından Yüksek Gerilim Dalı'nı seçen öğrencilere uygulamalı ders imkânı sağlamak üzere Yüksek Gerilim Laboratuvarı kuruldu.

Bu çerçevede BEDAŞ tarafından İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde eğitim hayatına kazandırılan laboratuvarda öğrenciler, elektriğin üretilmesinden iletim ve dağıtımına kadar tüm kademeleri uygulamalı olarak görme imkânına sahip olacak. Bu arada başarılı öğrencilere iki yıl boyunca aylık 500 TL burs verilirken, BEDAŞ'ta staj yapmaları da sağlanacak. Aynı zamanda BEDAŞ'ın yönetici ve çalışanları, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini öğrencilere aktarmak üzere mentorluk yapacak. Her yıl 100 ila 120 öğrencinin Yüksek Gerilim Laboratuvarlarında mesleki formasyonun gerektirdiği eğitimi görmesini amaçlayan Enerjinin Yıldızları projesi kapsamında öğrencilerin daha önce eğitimini almadıkları elektrik Piyasası dersi de müfredat kapsamında

Enerji Okuryazarlığı Projesi

Enerjinin Yıldızları Projesi

15
Genel Sohbet / Boşanma Avukatı
« : 30 Temmuz 2020, 06:19:11 »
Çiftler arasında yaşanan tatsızlıklar, boşanmaya kadar gidebiliyor. Anlaşmalı boşanmaların oluşması için işinde profesyonel olan avukatlara ihtiyaç duyacaksınız. Samsun şehrinde bundan sonra sizlerde kaliteli bir avukat bulacaksınız. Samsun boşanma avukatı, çiftler arasında uzlaşmanın sağlanmasına yardımcı olur.  Çiftler arasında kötü husumetlerin yaşanmaması adına, süreci iyi şekilde yönetmektedir. Avukat bürosunun yolunu sizlerde tutabilirsiniz. Mükevvekilin her türlü taleplerini yerine getiren hukuk bürosuna hemen başvurularınızı yapabilirsiniz. Sizlere en iyi avukat deneyimini sunacağından dolayı, bu durumdan doğal olarak sizlerde fazlasıyla memnun kalacaksınız.  Hukuki süreçlerinde kendi lehinize çevrilmesi konusunda başarılı hizmetlere imza atmaktadır. Yaşadığınız tüm olumsuzlukların bundan sonra üstesinden gelmenize yardımcı olur. Böylelikle tüm olumsuz durumların, sizin lehinize çevrilmesi konusunda başarılıdır. Hemen web adresini de ziyaret ederek, şimdiye kadar hizmetlerini inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Samsun Boşanma Avukatı

Sayfa: [1] 2 3 ... 11