Tanem.Net Paylaşım Platformu

Genel Kategori => Genel Sohbet => Konuyu başlatan: selin - 24 Mayıs 2020, 07:56:10

Başlık: Dosya Transferinde Bir İlk
Gönderen: selin - 24 Mayıs 2020, 07:56:10
Dosya Transferinde Bir İlk

Yerli dosya transfer servisi SendGB.com (https://www.sendgb.com/) yeni ürünü SendGB Extend (https://www.sendgb.com/tr/sendgb-extend.html)’i duyurdu. SendGB Extend, dosya transferi (https://www.sendgb.com/) yapan kullanıcıların 5 GB’a kadar dosyaların saklanma süresini 1 yıla kadar üye olmadan uzatılmasını sağlıyor.

SendGB kullanıcıları 5 GB’a kadar büyük dosyaları üye olmadan kolayca ücretsiz paylaşabiliyor. Kullanıcıların yükledikleri dosyalar 250 MB altı ise dosyaların saklanma süresi 1 günden 90 güne kadar çıkabiliyor. Eğer dosya boyutu 250 MB üzerinde ise dosyalar 7 gün sonra otomatik siliniyor. Kullanıcılar dosyaların saklanması için ücret ödemiyor.

SendGB Extend özelliği ile dünyada ilk olarak kullanıcılar üye olmadan 5 GB’a kadar dosyaların saklanma süresinin 6 ay veya 1 yıl uzatılmasını sağlıyor. Üstelik kullanıcıların süre uzatmak için üye olmasına gerek bulunmuyor.

Kullanıcılar yükledikleri dosyaların süresini 1,29 Euro karşılığı 6 ay, 1,99 Euro karşılığı 1 yıl uzatabiliyor. Ödemelerini kredi kartı veya Paypal ile yapabiliyorlar.

SendGB Extend hizmetinin özellikle dosyaların uzun süre indirilebilmesini isteyenler için tercih edilmesi bekleniyor. SendGB ile paylaşılan dosyaların indirme için bir limiti bulunmuyor. Büyük dosya gönderme (https://www.sendgb.com/)  servisi SendGB 13 dilde hizmet veriyor ve dünyanın birçok ülkesinden kullanıcıları mevcut. SendGB dosya paylaşımını (https://www.sendgb.com/) yüksek hız ile sağlıyor.